یک از مهمترین چالش های مدیران رستوران ها و کافی شاپ ها در عکاسی از غذا و نوشیدنی ها، نمود و نمایش واقعی اونها به شکلی است که جذاب و خوشمزه به نظر برسه و برای مخاطبان لذیذ به نظر برسد.

عکاسی از منوی واقعی غذای رستوران خود و بدست آوردن اطمینان سفارش دهندگان و صف های طولانی

بسیاری از رستوران های راه حل غیر حرفه ای رو برای حل مشکل لذیذ دیده شدن عکاسی تبلیغاتی منوی خود پیش می گیرند و سعی می کنند از تصاویر اینترنتی و رستوران ها و کافی شاپ های دیگر استفاده کنند. که این موضوع باعث بروز مشکل بزرگی به نام عدم اطمینان سفارش دهنده می شود، به این صورت که مشتری غذایی را بر سر میز خود تحویل می گیرد که با تصویر آن هیچ تناسبی ندارد و قطعا بر روی اطمینان مخاطب تاثیر بسزایی خواهد داشت.

چرا مدیران رستوران و کافی شاپ از عکس های اینترنتی استفاده می کنند؟

مهمترین عامل این موضوع در دسترس نبودن عکاس حرفه ای و وجود مشکلات بسیار کوچک در طراحی غذاها و نوشیدنی ها هنگام سرو می باشد. زمانی که مالکان، تصمیم به سفارش عکاسی تبلیغاتی از غذاهای مختلف رستوران شان و همچنی منوی کافی شاپ خود می گیرند، به عکاس حرفه ای و متخصص دسترسی نداشته و به عکاس آشنا اکتفا می کنند و این اتفاق بد رقم می خورد.

راه حل:

با رعایت چند نکته می توانید این مشکل را برای همیشه از بین ببرید.

  1. تیم عکاسی صنعتی و تبلیغاتی را جهت عکاسی از منوی رستوران و یا کافی شاپ خود، پیش از رسیدن به تنگنای زمانی انتخاب کنید و مذاکرات را آغاز کنید تا زمان کافی برای دیدن نمونه کار ها و ایجاد تغییرات داشته باشید.
  2. کار را به کاردان بسپارید، نکته مهمی که در همه تخصص ها من جمله عکاسی تبلیغاتی مطرح است، سپردن کار عکاسی به افرادی است که تجربه، دانش و هنر لازم برای نمایش غذا و نوشیدنی رستوران را داشته باشند.
  3. پذیرش مواردی که متخصصان طراحی غذا و نوشیدنی به شما انتقال می دهند.
  4. اغراق یا ایجاد تغییراتی اندک که مربوط به حجم، تعداد و میزان غذا نیست و فقط در ظاهر غذا و نوشیدنی تغییر ایجاد می کند.
  5. تخصص تیم و عوامل عکاسی از ترفندهای زیباتر جلوه دادن غذا و نوشیدنی با متریال ها و ابزارهای مصنوعی که سفارش دهنده به هیچ عنوان متوجه مصنوعی بودن آنها نشود
  6. تنظیم دقیق و حرفه ای نور و رنگ توسط ویرایشگران تصاویر، این مورد به نظر شاید خیلی پر اهمیت جلوه نکند ولی باید گفت جزو مهمترین شاخصه های انتقال خوشمزه دیده شدن و حوس انگیز بودن غذا و نوشیدنی ها در هنگام عکاسی از منوی رستوران و کافی شاپ می باشد.

حل این معضل به روش عکاسی تبلیغاتی استودیو ادد

ما در استودیو ادد سعی کرده ایم تمامی خدمات ذکر شده در بالا را در یک پکیج با هزینه معقول برای رستوران ها و کافی شاپ ها حاصل نماییم، یعنی عکاسان با تجربه و آگاه به طراحی غذا و منوی مدرن در اختیار متولیان این تجارت قرار دهیم.

برای رسیدن به نتایج فوق‌العاده در کنارتان هستیم.

فقط کافیست با تلفن همراهتان شماره زیر را لمس کنید

021-88247404