عکاسی صنعتی استودیو ادد

عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی، دکوپاژ، صحنه آرایی، عکاسی از خط تولید و عکاسی از محصولات و …

کیفیت در استودیو ادد تضمینی است

1- تضمین خروجی نهایی عکاسی های صنعتی و همچنین عکاسی های تبلیغاتی:

در صورت وجود هر گونه مشکل فنی از سمت تیم عکاسی صنعتی استودیو ادد از قبیل ویرایش، نورپردازی و اصول زیبایی شناسی، استودیو موظف است تا رفع کامل آن، عکاسی را بدون دریافت هرگونه هزینه مجدد انجام دهد، تا پروژه از نظر فنی مورد تایید کارفرما باشد.

2- عدم تسویه کامل تعیین شده در پروژه عکاسی صنعتی:

20 درصد نه! بلکه 40 درصد از مبلغ قرارداد به عنوان ضمانت اجرایی، تا رویت و مشاهده نتیجه کار نزد کارفرما باقی می ماند.

3- تضمین کیفیت:

تضمین کیفیت نهایی تصاویر مطابق با استاندارد های عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی بین المللی خواهد بود

4- تضمین قیمت نهایی قرارداد:

با این وجود که قیمت امری کاملا نسبی بوده و المان هایی همچون کیفیت، تجهیزات، وسائل مورد نیاز هر پروژه، مهارت عکاس، ادیت حرفه ای و غیره در میزان هزینه تاثیر گذار می باشند، اما با این حال استودیو ادد تضمین قیمت برای کارفرمایان را برای اطمینان خاطر در برنامه خود گنجانده که این تضمین به صورت کامل در قرارداد ذکر خواهد شد.

“برای اطلاع از ضمانت ها و دیگر مزایای استودیو ادد با شماره زیر تماس بگیرید”

021-88247404

اهداف و چشم انداز تیم عکاس صنعتی استودیو ادد

  • استودیو عکاسی صنعتی ادد در اواسط سال 1396 پس از گردآوری تیمی متخصص و خلاق، توسط عکاس صنعتی و تبلیغاتی بین المللی مجید یگانه تاسیس شد. این استودیو با هدف بهینه سازی و ارتقاء سطح کیفی عکس های تبلیغاتی و صنعتی و معرفی و ارائه اصولی محصولات و تولیدات ایرانی در بازارهای داخلی و خارجی راه اندازی شد، یکی از شعارهای این مجموعه “کیفیت، بدون مفهوم بی معناست” بوده و این استودیو در پی آن است تا مفهومی مناسب و درخور هر محصول و یا خدمات را در تولید محتوا و پروژه های این استودیو بوجود آورد. قطعا  این سایت مکان مناسبی جهت مطرح شدن نقش مفهوم، مکاتب و تغییرات زیبایی شناسی، ارائه مفهومی و تکنیک ها و روندهای هنری در تولید مفهوم و جذب و بسط بازارهای جدید نیست، اما می دانیم که اینها مواردی نیستند که به راحتی بتوان از کنارشان عبور کرد و در بازارهای پویا و پر تلاطم موفق بود.