زندگی و روح بخشیدن به محصولات در عکاسی صنعتی

همه ما می دانیم که برای تصمیم گیری در مورد خرید یک محصول احتیاج داریم تا احساس نیاز و یا حس تعلق خاطرمان برانگیخته شود. به این ترتیب مملو از احساس نیاز و تشویق به خرید خواهیم شد. برای ایجاد این حس در افراد، حتما یک تیم عکاسی صنعتی و مشاوران هنری مسلط و خلاق مورد نیاز هستند که بتوانند دید متفاوتی داشته باشند و داستان هر محصول را به بهترین شکل ممکن روایت کنند. یکی از راهکارها و روش های رسیدن به این حس، برای مثال استفاده از آرایه تشخیص در ادبیات می باشد که در اصطلاح به تخصیص دادن ویژگی ها و صفات انسانی به اشیاء بی جان گفته می شود. این بیت را در نظر بگیرید: “بشنو از نی چون حکایت می کند / از جدایی ها شکایت می کند” ، همانطور که در این شعر زیبا از شاعر نامی ایرانی (مولانا) مشاهده می کنید، نسبت دادن شکوه و حکایت نمودن به نی که ویژگی مخصوص انسانها می باشد، مثالی برای استفاده از این آرایه است.

حالا استودیو ها و آژانس های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی خلاق، این آرایه را به شکل هوشمندانه ای وارد عکاسی صنعتی نموده اند. این به این معناست که از طریق ایده پردازی و عکاسی تبلیغاتی و صنعتی، صفاتی انسانی به محصولات داده می شود تا در بالاترین سطح خود بدرخشند و تاثیرگذار باشند و برای مخاطبان کاملا قابل درک و لمس گردند. اصلی ترین چالش رسیدن به ایده و طرحیست که مناسب محصولات بوده و با خصوصیات و ویژگی های محصول در ارتباط و هماهنگی باشد. با استودیو عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ادد همراه باشید.

 

ایده عکاسی صنعتی و تبلیغاتی با استفاده از صنعت تشخیص

همانطور که در عکاسی صنعتی و تبلیغات خلاقانه فوق مشاهده میکنید، شخصیت دادن به بادام زمینی ها در این تصویر مهمترین نکته در این تبلیغات خلاقانه می باشد. کشیدن دست و پا و اجزاء صورت ضمن کمیک و خنده دار کردن تصویر که باعث شادی هر چند کوتاه مدت مخاطبین می شود به همراه متبادر شدن حس های مختلفی همچون درد، غم، تعجب و شادی در چهره بادام زمینی ها آنها را دارای کارکتر و شخصیت نموده است. این تبلیغ یکی از بهترین نماینده های استفاده از آرایه تشخیص در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی می باشد.

طراحی و عکاسی صنعتی خلاقانه از محصولات کالگیت

در این تصویر نیز نمونه دیگری از تلفیق هنر گرافیک سه بعدی، به همراه عکاسی صنعتی را مشاهده می کنیم ایده ای هوشمندانه برای تبلیغ نخ دندان کالگیت می باشد که با استفاده از نخ دندان این شرکت، دیگر نیازی به قطع کردن درختها و ساخت خلال دندان وجود ندارد و درختان کمتری برای ساخت خلال دندان استفاده خواهند شد. در تصویر، درختی مرفه و در حال تفریح را مشاهده می کنیم که با هوشمندی تمام از طرف سازندگان و ایده پردازان تبلیغاتی طراحی و تبیین شده است.

 

عکاسی صنعتی و تبلیغات خلاقانه شرکت نیکون

آرایه تشخیص در عکاسی صنعتی
آرایه تشخیص در عکاسی صنعتی

در این ایده و تبلیغات خلاقانه، شرکت نیکون با عکاسی صنعتی و استفاده از صنعت و آرایه تشخیص توانسته نیکون را در نقش چشم انسان به تصویر درآورد و معنا و مفهومی چند لایه و تاثیرگذار خلق نماید، تصویری که هر مخاطبی را تحت تاثیر ایده و برند نیکون قرار داده و خود را در ذهن مخاطبین ماندگار می نماید.

طراحی و عکاسی صنعتی خلاقانه شرکت دیزل

در پوستر مونتاژی فوق که مجددا تلفیقی از عکاسی صنعتی و طراحی سه بعدی است، شرکت دیزل با استفاده هوشمندانه از آرایه تشخیص توانسته کفشهای این برند را به شکل پای انسان درآورده و راحتی محصولات خود را به اندام بدن تشبیه کند.

همواره سعی ما در استودیو ادد تلفیق ایده پردازی و خلاقیت با عکاسی صنعتی و تبلیغاتی می باشد، ما در استودیو ادد نگاهی فروش محور برای محصولات داریم تا عکاسی در این استودیو منجر به فروش بیشتر و تاثیرگذاری بر مخاطبین باشد. همیشه سعی کرده ایم توانایی ایده پردازی و خلاقیت تیم هنری استودیو را افزایش دهیم و در  جازدن و تکرار کردن را خصیصه ای برای نابودی استودیو می دانیم و با تمام قدرت از آن دوری خواهیم کرد.

استودیو عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ادد همیشه با شما خواهد بود و خود را متعهد به دغدغه و هدف سفارش دهنده، یعنی (فروش بیشتر و برندسازی) می داند.

ADAD COMMERCIAL PHOTOGRAPHY STUDIO

لوگو استودیو ادد

0/5 (0 نظر)

اگر مفید بود برای دوستانتان نیز ارسال کنید

در تلگرام به اشتراک بگذارید
در لینکد این به اشتراک بگذارید
در توئیتر به اشتراک بگذارید
در فیسبوک به اشتراک بگذارید

نظر خود را در مورد مقاله بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباطی نزدیک تر از طریق شبکه های اجتماعی ادد استودیو