پروژه های عکاسی آرایشی و بهداشتی

عکاسی صنعتی محصولات آرایشی و بهداشتی

عکاسی صنعتی به دلیل تاثیر بسیار زیاد خصوصیات ظاهری محصولات بر تصمیم مشتریان و توان بالای عکاسی در نمود و نمایش این خصوصیات به مخاطبان، یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین مراحل در اجرای کمپین تبلیغاتی می باشد، اهمیت این خصوصیت منحصر به فرد عکاسی، در محصولاتی که کاربرد آنها تغییر زیبایی و سلامت (عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی و بهداشتی) مخاطبان مشتریان می باشد، دو صد چندان شده و تاثیر خود را بیش از پیش بر میزان فروش و اقبال محصولات نشان خواهد داد.

هدف سفارش دهنده از پروژه عکاسی صنعتی

عکاس صنعتی می بایست دغدغه و هدف سفارش دهندگان را که در اکثر پروژه ها رسیدن به تاثیرگذاری حداکثری می باشد را درک کند. این همان اصل و هدفی است که عکاسان و تیم هنری استودیو ادد با تمام وجود سعی در برآورده نمودن آن دارند، تا سفارش دهندگان پروژه های عکاسی با اطمینان خاطر پروژه را به این تیم واگذار نمایند و از کیفیت و تاثیرگذاری نهایی تصاویر مطمئن باشند.

یکی از مهمترین نکات در عکاسی صنعتی و عکاسی از محصولات، به تصویر کشیدن شکوه و کارآمد بودن محصولات می باشد به این معنی که میبایست در عین حال که محصولات با شکوه و مجلل به نظر می رسند می بایست کارایی آنها هم در تصاویر عکاسی صنعتی حضور داشته باشند تا در ذهن مخاطب از دو جهت منطقی و احساسی تاثیرگذار باشند که این مورد یکی از محوریت های ایده پردازی و عکاسی خلاقانه در استودیو ادد بوده و سعی تمامی تیم رسیدن به این هدف می باشد.

پروژه ی عکاسی صنعتی محصولات آرایشی و بهداشتی BOSS استودیو ادد:

شهرت، اعتبار و رقابت با سایر پروژه های عکاسی صنعتی محصولات آرایشی و عطر، برند بین المللی BOSS یکی از اصلی ترین چالش های تیم عکاسی صنعتی استودیو ادد در این پروژه به حساب می آمد در اصل تیم ما می بایست با نتایج قبلی برندی رقابت می نمود که بهترین آژانس های تبلیغاتی جهان برای این برند عکاسی صنعتی و کمپین تبلیغاتی اجرا نموده اند، و این سطح از رقابت برای تیم پویا و خلاق استودیو ادد، به عنوان فرصتی برای بروز و نمایش توانایی های تیم هنری و عکاسان ادد به به حساب می آمد.

کروی شکل بودن و آینه ای بودن سطح عطر های BOSS یکی دیگر از چالشهای نه تنها تیم عکاسی صنعتی ادد بلکه تمامی عکاسان جهان به شمار می آید، این دو ویژگی به تنهایی چالشی اساسی و سخت برای عکاسان هستند حال اینکه شهرت و نمونه عکسهای این برند نیز مشکل را صد چندان میکرد. در نهایت تیم عکاسی صنعتی ادد تصمیم گرفت چالشها را به فرصت تبدیل نماید و از ویژگی کروی و آینه ای بودن عطر استفاده نماید، ایده از این قرار بود که با استفاده از دست مدل و انعکاس آن در عطر کروی نشان دهیم که کسی مخفیانه و دزدکی در حال ربودن این عطر می باشد.

عکاسی صنعتی محصولات آرایشی و بهداشتی BOSS

عکاسی صنعتی محصولات آرایشی و بهداشتی BOSS

این عکاسی در سال 1387 انجام گرفت و با این حال که تولید این مدل عطر در BOSS متوقف شده است، و دیگر تولید نمیشود، همچنان تابلوی آن بر روی دیوار نمایندگی عطر BOSS تا امروز  پا برجا بوده و قابل مشاهده می باشد.

پروژه عکاسی صنعتی محصولات بهداشتی IROX

عکاسی از محصولات بهداشتی آیروکس با کادری مجرب و پر سابقه، مدیران با تجربه این برند خوشنام از تیم عکاسی صنعتی ادد انتظار تولید و خلق تصاویری داشتند تا بتوانند از لحاظ بصری همپای شرکت های بزرگ جهان رقابت تبلیغاتی داشته باشند. این هدفگذاری و آرمان بزرگ تیم هنری و اتاق فکر استودیو ادد را بر آن داشت تا خصوصیات منحصر به فرد محصولات IROX را استخراج نموده و به مطالعه آنها بپردازند، البته در این راه متخصصان گروه IROX با اطلاعات وسیع را در اختیار تیم قرار دادند تا بررسی ها سریعتر انجام شده و تیم عکاسی صنعتی ادد با نهایت خلاقیت بتواند ذهنیات و افکار تیم سفارش دهنده را مصور نموده و در قالب عکاسی صنعتی خلاقانه و تصویری بکر و تاثیرگذار خلق نماید.

طراحی های ساده همیشه طرفداران و بازار خود را دارنند اما برای عکاسان صنعتی و تبلیغاتی، کابوسی چالش ساز به شمار می آیند که به شدت دایره ایده پردازی و عکاسی خلاقانه را تحت تاثیر خود قرار داده و محدود می نمایند، پس مهمترین چالش پس از عدم توانایی استفاده از مدل و مانکن و رعایت شئونات و قوانین کشور، شکل ساده محصولات IROX بود که می بایست در نهایت زیبایی و شکوه و در عین حال متناسب با کاربرد و خصوصیات این محصول، عکاسی صنعتی انجام می شد. اتاق فکر تشکیل شد و طوفان فکری آغاز شد و پس از ساعت ها کارشناسان هنری تیم به این نتیجه رسیدن که از قوطه ور کردن شامپو در آب برای عکاسی استفاده نمایند و رنگ قالب را نیز رنگ آبی انتخاب نمایند تا ضمن تاکید بر کارایی و خاصیت تمیز کنندگی و طراوت این محصول، زیبایی آن نیز در بیشترین سطح به نمایش گذاشته شود.

پروژه های عکاسی آرایشی و بهداشتی

عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی و بهداشتی IROX

همانطور در تصویر بالا قابل رویت می باشد کیفیت خروجی و عکاسی صنعتی استودیو ادد این بار نیز در سطحی بسیار بالا انجام شد و منجر به رضایت کامل سفارش دهنده و استفاده از این تصویر در کمپین های مختلف تبلیغاتی IROX از قبیل بیلبوردهای متنوع در سطح شهر، پوستر، کاتالوگ، هدایای تبلیغاتی و دیگر رسانه های تبلیغاتی این برند خوشنام شد.

عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی GENERIK

با این وجود که جنس مختلف و نمایش کاربردها و خصوصیات بارز و نقاط قوت محصولات و مهتر از همه رعایت عناصر زیبایی شناسانه محصولات، اصلی ترین هدف عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی به حساب می آید، اما گاهی اوقات میزان بودجه تبدیل به مهمترین و تعیین کننده ترین عامل برای عکاسی صنعتی به شمار می آید تا آنجا که تمامی چالش های دیگر و اهداف دیگر را تحت تاثیر خود به پایین ترین خد ممکن کاهش می دهد.

در پروژه عکاسی صنعتی محصولات آرایشی GENERIK به دلیل واردات برای اولین بار و ریسکی که وارد کننده به عنوان اولین وارد کننده این محصولات پذیرفته بود قصد نداشت تا ریسک این کار را با کمپین تبلیغاتی بالا افزایش دهد و قصد داشت تا آهسته تر و محتاط تر حرکت نماید. البته تیم توسعه بازار استودیو ادد به ایشان توضیح داد که عکاسی صنعتی یکی از مهمترین فرآیند های تبلیغات بوده و به عنوان مواد اولیه به شمار میرود و به دلیل افزایش فروشی که با خود خواهد داشت نباید در هزینه ها دسته بندی شود، اما با اسرار کارفرما تیم عکاسی با پس زمینه ساده را به کارفرما پیشنهاد داد.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی محصولات آرایشی و بهداشتی در پس زمینه ساده

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی محصولات آرایشی و بهداشتی در پس زمینه ساده

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی محصولات آرایشی و بهداشتی در پس زمینه ساده

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی محصولات آرایشی و بهداشتی در پس زمینه ساده

عکاسی صنعتی از محصولات آرایشی و بهداشتی

عکاسی لوازم آرایشی و بهداشتی

همانطور که قابل رویت می باشد، در این پروژه نیز تیم ایده پردازی و عکاسی صنعتی خلاقانه استودیو ادد با وجود بودجه محدود و سفارش مشتری مبنی بر عکاسی با پس زمینه ساده و بدون دکور و ایده پردازی سعی نمودند خلاقیت خود و وجه تمایز این استودیو رو حتی در کارهایی با بودجه کم به نمایش بگذارند.

برای مشاهده نمونه های بیشتر از عکاسی صنعتی محصولات آرایشی و بهداشتی کلیک کنید

شما هم می توانید به جشنواره خلاقیت و هنر استودیو ادد بپیوندید و محصولاتتان را با ایده پردازان و عکاسان با تجربه و دلسوز ما، به مشتریان و مخاطبان خود معرفی کنید.

88247404

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *